|  | 

Hobby i Rozrywka

Fotobudka na wesele

Tradycyjne, staropolskie wesela już nie są takie modne wśród młodych par. Wiadomo stół musi być bogato zastawiony, muzyka skoczna, goście muszą dopisać. Jednak teraz poszukuje się czegoś takiego co zaskoczy naszych przybywających na naszą weselną zabawę. Jak wiadomo trzeba mieć dobrego DJ’a czy wodzireja z zespołem muzycznym. Jednak najnowszym krzykiem mody jest fotobudka na wesele. Ten gadżet staje się coraz bardziej popularnym sprzętem wśród Par Młodych. Wynajęcie jej nie jest drogie. Trzeba wyłożyć kilkaset złotych na to, jednak zabawa przy tym jest nie zapomniana. Można zaszaleć, pośmiać się, przebrać w różne zabawne stroje. Zdjęcia uzyskiwane z fotobudki powstają w  kilka minut, więc tym bardziej są doskonałą pamiątką z wesela. Nie musimy tygodniami czekać na naszego fotografa weselnego, który po długim czasie odda nam zamówione zdjęcia. Fotobudka weselna spisuje się raz dwa i już mamy cztery zdjęcia gotowe. Takie śmieszne i niepozowane zdjęcia naprawdę cieszą się ogromną popularnością i dużo osób je wynajmuje. A jak kogoś nie stać na wynajęcie zawsze można poprosić kogoś o sprezentowanie takiego sprzętu na naszą zabawę? Fotobudka na wesele to znakomity pomysł na odświeżenie tradycyjnej zabawy. Nie muszą korzystać z niej wszyscy jednak warto mieć ją pod ręką. Niech sobie stoi na naszym weselu a na pewno po jakiejś chwili znajdzie się fotobudka w centrum zainteresowania zarówno młodszych gości jak i starszych.

Ciekawe artykuły o modzie:

fotobudka-na-wesele

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Anna Samusiorek

    Anna Samusiorek

    Anna Samusiorek Obecnie wiele jest gwiazd które mniej lub bardziej bronią swojego życia prywatnego. Jednak p. Anna Samusiorek do nich nie należy. To co odegrało się jakiś czas temu woła o pomstę do nieba. Na oczach mediów kłóciła się z mężem o córkę. Przerażający jest fakt, że w tej wojnie tak naprawdę ucierpiało niewinne dziecko.

  • Małgorzata Kożuchowska mamą!

    Małgorzata Kożuchowska mamą!

    Małgorzata Kożuchowska mamą! W ostatnim czasie ogromna liczba gwiazd i gwiazdeczek zdecydowała się na potomstwo. Widać to szczególnie p tak zwanych czerwonych dywanach, gdzie każda z radością prezentuje swoje ciążowe krągłości. Nie od dziś wiadomo, że p. Małgorzata Kożuchowska przez wiele lat starała się o dziecko, jednak bezskutecznie. Dlatego z chwilą gdy dowiedziała się o