|  | 

Hobby i Rozrywka

Fotobudka na wesele Poznań

Fotografia ślubna w niecodziennej odsłonie! – Fotobudka na wesele Poznań

Każda para młoda chciałaby, aby wyjątkowa uroczystość, jaką jest ich dzień ślubu i wesela, utknęła w pamięci nie tylko im, ale i również zaproszonym gościom. Organizatorzy przyjęć weselnych prześcigają się w wymyślaniu dekoracji, organizowaniu zabaw, czy też aranżacji detali, które wyróżniają wydarzenie spośród innych przyjęć o tym profilu. Jednym z ostatnich trendów jest fotobudka na wesele, która ma spełnić kilka funkcji. Najważniejszą jest chyba zmuszenie gości weselnych do oderwania się od kotleta, gdzie często łapią nas zatrudnieni fotografowie i wciągnięcie ich w fantastyczną rozrywkę, która daje dużo radości i niezapomnianych wrażeń.
Podczas zabawy, każdy z uczestników ma do dyspozycji gadżety, które aplikuje sobie głównie na swoje oblicze i na chwilę staje się inną osobą. Niejeden poważny człowiek odnalazł w sobie pokłady imprezowej bestii, kiedy usłyszał hasło „fotobudka”.
Do tego, za totalny gratis (bo goście do tego interesu nie dokładają), otrzymujemy zdjęcia. Od razu! Bez czekania na wywołanie, jeszcze ciepłe, prosto z maszyny. Drugie wędruje w szpony bohaterów przyjęcia na dowód, że byliśmy z nimi w ten wyjątkowy dzień.
Żeby tego było mało, prawdopodobnie zostaniemy poproszeni o złożenie dedykacji w albumie ślubnym, pod naszym wizerunkiem. Tak! Pieczętujemy wszystko własnym autografem! Jeśli więc wiemy o wcześniej, że coś takiego jest zaplanowane, możemy ułożyć sobie specjalne życzenia, które przelejemy na papier parze młodej.
Fotobudka bywa też prezentem od bliskich czy znajomych dla nowożeńców. Faktem jest, że stanowi fantastyczne uzupełnienie dotychczasowej fotografii ślubnej.

Ciekawe artykuły o modzie:

fotobudka-na-wesele-poznan

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Anna Samusiorek

    Anna Samusiorek

    Anna Samusiorek Obecnie wiele jest gwiazd które mniej lub bardziej bronią swojego życia prywatnego. Jednak p. Anna Samusiorek do nich nie należy. To co odegrało się jakiś czas temu woła o pomstę do nieba. Na oczach mediów kłóciła się z mężem o córkę. Przerażający jest fakt, że w tej wojnie tak naprawdę ucierpiało niewinne dziecko.

  • Małgorzata Kożuchowska mamą!

    Małgorzata Kożuchowska mamą!

    Małgorzata Kożuchowska mamą! W ostatnim czasie ogromna liczba gwiazd i gwiazdeczek zdecydowała się na potomstwo. Widać to szczególnie p tak zwanych czerwonych dywanach, gdzie każda z radością prezentuje swoje ciążowe krągłości. Nie od dziś wiadomo, że p. Małgorzata Kożuchowska przez wiele lat starała się o dziecko, jednak bezskutecznie. Dlatego z chwilą gdy dowiedziała się o