|  | 

Hobby i Rozrywka

Fordanserki

Każda szanująca się firma czy korporacja zapewnia swoim pracownikom przynajmniej raz do roku event okolicznościowy, który pozwala nie tylko na omówienie spraw zawodowych w nieco mniej formalnych warunkach, ale również pogłębić więzi i zintegrować towarzystwo. Często jednak bolączką takich wydarzeń jest sztywna atmosfera i sztuczne, kurtuazyjne zachowanie. A przecież wyjazd integracyjny służyć ma temu, by choć raz zrzucić te formalne pęta i dobrze się bawić.

Warto w takich okolicznościach zdać się na pomoc osób, które profesjonalnie zajmują się zapewnianiem dobrej zabawy i humoru. Odpowiedni wodzirej to jedno, ale warto też pomyśleć o kimś, kto zachęci to zabawy bardziej bezpośrednio i sam w tym weźmie udział. Właśnie w takim celu powstał zawód fordanserki. Dziewczęta, trudności się tym zajęciem powinny mieć duże umiejętności taneczne, ale przede wszystkim poczucie dobrego tonu i rozrywki. Nikt tak dobrze nie zachęci to wizyty na parkiecie, niż osoby, które same czują się na nim jak ryby w wodzie.

Ciekawe artykuły o modzie:

fordanserki

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Anna Samusiorek

    Anna Samusiorek

    Anna Samusiorek Obecnie wiele jest gwiazd które mniej lub bardziej bronią swojego życia prywatnego. Jednak p. Anna Samusiorek do nich nie należy. To co odegrało się jakiś czas temu woła o pomstę do nieba. Na oczach mediów kłóciła się z mężem o córkę. Przerażający jest fakt, że w tej wojnie tak naprawdę ucierpiało niewinne dziecko.

  • Małgorzata Kożuchowska mamą!

    Małgorzata Kożuchowska mamą!

    Małgorzata Kożuchowska mamą! W ostatnim czasie ogromna liczba gwiazd i gwiazdeczek zdecydowała się na potomstwo. Widać to szczególnie p tak zwanych czerwonych dywanach, gdzie każda z radością prezentuje swoje ciążowe krągłości. Nie od dziś wiadomo, że p. Małgorzata Kożuchowska przez wiele lat starała się o dziecko, jednak bezskutecznie. Dlatego z chwilą gdy dowiedziała się o