|  | 

Styl, moda, uroda

Domowe SPA

3. Odprężająca kąpiel bąbelkowa w profesjonalnym SPA polega na mikromasażu pęcherzykami powietrza, które są wprowadzane do wanny za pomocą wielu specjalnych dysz; w domowych warunkach uzyskamy podobny efekt, gdy do wanny wrzucimy kilka musujących kulek. Takie kule można zrobić samodzielnie mieszając pół szklanki sody, ćwierć szklanki kwasku cytrynowego, ćwierć szklanki mąki ziemniaczanej 3 łyżki soli a następnie powoli dodajemy łyżeczkę oliwki do ciała i na przykład łyżeczkę aromatu do ciasta. Tak powstałą pastę przekładamy do na przykład plastikowych kubeczków i wstawiamy do lodówki na 20 minut, a potem do wanny napełnionej wodą i odprężamy się?
4. Warto także zadbać odpowiednio o włosy wcierając w nie (suche) podgrzany lekko olejek na przykład kokosowy lub sezamowy (spożywczy) i zawijamy głowę w turban. Turban na głowie powinien być około pół godziny; następnie myjemy głowę delikatnym szamponem i ciepłą wodą. Przy tej okazji warto zrobić masaż głowy.
5. Nie można zapomnieć o twarzy: najlepsza będzie maseczka z błota pochodząca z Morza Martwego bogata we wszelkie składniki (przed nałożeniem warto zrobić piling i parówkę, wtedy skóra lepiej wchłonie odżywcze składniki).

Ciekawe artykuły o modzie:

domowe-spa

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Łóżko dwuosobowe do małej sypialni

    Łóżko dwuosobowe do małej sypialni

    Sypialnia to najbardziej intymne miejsce w każdym mieszkaniu oraz domu. To tu spędzamy czas z partnerem lub partnerką, zasypiamy oraz ładujemy akumulatory na każdy kolejny dzień. Jednocześnie sypialnia należy do jednych z najmniejszych przestrzeni, ponieważ uznaje się, że to pomieszczenie, w którym przede wszystkim powinniśmy w komfortowych warunkach spać, a nie przebywać przez znaczną część

  • Przewaga sylwetki

    Przewaga sylwetki

    Ostatnio mam fazę na ubrania architektoniczne. Idea zmieniania sylwetki w rzeźbę bardzo mnie pociąga. Niestety takie eksperymenty 'zwyczajnie' dobrze wyglądają tylko na dziewczynach o figurze modelki, a ja mam jeszcze za mało pewności siebie, by pasowało to do mnie bez względu na wszystko (przypadek Anny Piaggi). Pozostaje mi tylko marzyć o stylizowaniu sesji, w której