|  | 

Styl, moda, uroda

Fashion house sukienki na wesele – Biłgoraj

Fashion house sukienki na wesele – Biłgoraj
1 vote, 9.00 avg. rating (127% score)

O pięknej weselnej sukni śni niemal każda dziewczyna. W ten najważniejszy dzień życia panna młoda chce wyglądać zjawiskowo i być najjaśniejszą gwiazdą błyszczącą podczas całej uroczystości. Nikogo więc nie dziwi, że wybór sukni jest istotnym elementem weselnych planów.
Obecnie do dyspozycji pary młodej są nie tylko liczne salony sukien ślubnych, ale też specjalne firmy, które zorganizują uroczystość dobierając wszystkie jej elementy tak, aby tworzyły jedną harmonijną całość. Jednak czy będzie to skromna uroczystość, czy bogate wesele urządzone z wielkim rozmachem: ubiór panny młodej jest najważniejszy.
Olbrzymią popularnością cieszą się długie sukienki na wesele. Ich fason uzależniony jest od figury, upodobań i potrzeb panny młodej. Może to być okazała suknia na szerokich halkach, która pasuje na różne figury maskując jednocześnie szerokie biodra. Fason zwany „rybką” idealnie podkreśla budowę, gorset wysmukla talię a dół sukienki zaokrągla biodra. Model naśladujący greckie tuniki to prostota i elegancja. Wybór jest olbrzymi. Całość uzupełnią dodatki. Obraz pięknie ubranej panny młodej pozostanie w pamięci na długo.

Ciekawe artykuły o modzie:

dlugie-sukienki-na-wesele-bilgoraj

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Przewaga sylwetki

    Przewaga sylwetki

    Ostatnio mam fazę na ubrania architektoniczne. Idea zmieniania sylwetki w rzeźbę bardzo mnie pociąga. Niestety takie eksperymenty ‚zwyczajnie’ dobrze wyglądają tylko na dziewczynach o figurze modelki, a ja mam jeszcze za mało pewności siebie, by pasowało to do mnie bez względu na wszystko (przypadek Anny Piaggi). Pozostaje mi tylko marzyć o stylizowaniu sesji, w której

  • Eko-moda w Krakowie

    Eko-moda w Krakowie

    Z mailowego newslettera 2: W tym tygodniu w Krakowie odbędzie się Ekofashion Weekend. Początek już w piątek o godzinie 14.00 na Limanowskiego 5, gdzie prowadzone będą otwarte warsztaty z renowacji ubrań. Ekofashion Weekend zakończy się w sobotę o 18.00 pokazem Junk Fashion Show, na którym studenci pierwszego i drugiego roku SAPU zaprezentują kreacje z papieru