|  | 

Blog

Dlaczego warto reklamować noclegi w internecie?

Dlaczego warto reklamować noclegi w internecie?

Internet doskonale nadaje się do zaplanowania urlopu-daje możliwośc obejrzenia miejsca przyszłego wypoczynku,zarezerwowania go bez wychodzenia z domu,i co najważniejsze-oferta jest dostępna przez 24 godz/dobę,przez 365 dni w roku!

Czego tak naprawdę szukają osoby wybierające się na urlop?

Odpowiedź brzmi-szukają dobrej kwatery!Miejsca,które im się spodoba,w którym będa się dobrze czuć.Miejsca,do którego będą chętnie wracać.Miejsca,o którym powiedzą znajomym,a ci z kolei swoim znajomym,itd.Jak wszyscy wiemy,1 zadowolony klient przyprowadza 4 kolejnych.Dobra kwatera w zupełności wystarczy,przecież nie ma miejsc idealnych.Wystarczy,że będzie to dobre miejsce,dobra kwatera.Stąd też serwis o takiej nazwie.Wiemy,że jest sporo serwisów zajmujących się noclegami,ale tak naprawdę tylko kilka dysponuje mocną domeną.www.dobrekwatery.pl do nich należy.

Turysta

szukając miejsca noclegowego decyduje często na podstawie opisu obiektu,jego wyglądu, zdjęć. W naszym serwisie otrzymuje się możliwość naprawdę dobrego przedstawienia własnej oferty.Narzędzia, w które wyposażony jest serwis sprawiają, że wyszukiwanie obiektu możliwe jest na kilka sposobów, co znacznie ułatwia dokonanie trafnego wyboru.

Projektując nasz serwis założyliśmy,że przede wszystkim ma zapewniać prostotę i czytelność wyszukiwania ofert.Stąd też dysponujemy aż 3 rodzajami wyszukiwarek obiektów.Głównym elementem strony głównej jest mapa Polski-po kliknięciu w dowolne województwo wyświetlają się wszystkie oferty do niego przypisane.Druga wyszukiwarka jest bardziej szczegółowa-pozwala na wyszukiwanie wg miast,wg cen,itd.Ponadto,wszystkie obiekty są posegregowane wg kategorii,co także ułatwia znalezienie interesującego nas obiektu.

Osoba dodająca swoją ofertę oprócz wpisu w naszej bazie może wyróżnić się poprzez dodanie do kilku dodatkowych modułów promocyjnych-jak np.Oferty Specjalne,czy Imprezy(typu Wielkanoc,Weekend Majowy,Oferty Wakacyjne,itd).Jako jedyni w Polsce wprowadziliśmy możliwość opłacenia abonamentu w 2 ratach.Jesteśmy serwisem przyjaznym nie tylko dla szukających noclegu,ale także dla ogłaszających się.

Nasz serwis
dostępny jest w wyszukiwarkach pod bardzo dobrymi pozycjami dla najpopularniejszych haseł turystycznych-1 miejsce dla fraz „dobre kwatery”,”dobre noclegi”,top 10 dla frazy „noclegi w Polsce”.

Ciekawe artykuły o modzie:

dlaczego-warto-reklamowac-noclegi-w-internecie

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Kurs driftingu Warszawa

    Co warto wiedzieć o szkole driftu? Szkoła driftu to doskonałe miejsce, które staje się coraz popularniejsze wśród wszystkich osób zainteresowanych motoryzacją, sportem i technikami szybkiej jazdy. Sama dyscyplina wiąże się z konkretnym sposobem prowadzenia auta przy większej prędkości. Nauka driftu ma za zadanie pokazać uczestnikowi, na czym polega wykonywanie kontrolowanych poślizgów. Cały proces dotyczy nie

  • Szkoła driftu Warszawa

    Szkoła driftu po godzinach Czy szkoła driftu, to dobra inwestycja, jeśli jesteś nieśmiałą, początkującą „panią psycholog”, która samochodu używa tylko do podróży na uczelnię i do niedzielnych wycieczek za miasto? Moja odpowiedź brzmi: tak! I w kilku zdaniach opowiem Wam, jak nauka driftu wpłynęła na moje życie i kontakty z innymi. To prawda, że na