|  | 

Zdrowie i Medycyna

Dlaczego potrzebujemy cukrów prostych Glyconutrients by zachować zdrowie

Każdy, bez wyjątku, wymaga glyconutrients. Dlatego że wszystkie nasze 600 bilionów komórek, potrzebują odpowiedniej ilości paliwa do komunikowania się między sobą oraz z innymi organami w organizmie. Komunikacja na poziomie komórkowym jest koniecznością w utrzymania organizmu w stałej gotowości obronnej . Istnieją różne obszary ciała , w którym te składniki odgrywają istotną rolę.

W różnych badaniach stwierdzono, że brak wystarczających składników odżywczych, a wśród nich glyconutrients, prowadzić do podwyższenia ryzyka zachorowania na przewlekłe schorzenia, które zwykle pojawiają się w podeszłym wieku.

Jednak nie zawsze jest to prawdą. W ostatnich latach stwierdza się że choroby przewlekłe objawiają się nawet u bardzo młodych osób. Na pierwszym miejscu plasuje się cukrzyca typu II. Dane sugerują, że istnieje stały wzrost pojawienia się cukrzycy u dzieci. To samo dotyczy innych chorób przewlekłych.

Istnieją, oczywiście, wiele powodów, dlaczego tendencje w zakresie zdrowia i chorób uległy zmianie. W ostatnich latach wzrosły drastycznych zmian w konsumpcji żywności i charakter produktów, które są dostępne na rynku.

Inżynieria genetyczna, poprawa trwałości, środki chemiczne, zmiany składu chemicznego gleby, między innymi przyczyniły się do pogorszenia składników odżywczych, które powinny być obecne w naszej codziennej diecie. W połączeniu z wrogim środowiskiem (zanieczyszczenia wody,powietrza,gleby), stwarza wyższe ryzyko zachorowania więcej osób na choroby przewlekłe oraz na szybszy proces starzenia.

Opóźnienie procesu starzenia nie jest już czymś, co jest nierealne. Poprzez prowadzenie zdrowego trybu życia, możemy spowolnić proces starzenia . Ostatnie badania w dziedzinie biochemii pokazały , że spożywanie suplementów diety zawierające cukry proste mogą w dużej mierze spowolnić proces starzenia .

Ponadto glyconutrition może być bardzo pomocny dla bardzo aktywnych osób jak sportowcy. Osoby te zawsze muszą być gotowe do wysiłku i nie mogą sobie pozwolić na dłuższy czas rekonwalescencji po wyczerpującym wysiłku . Regularne stosowanie RESERVE

w codziennej diecie, zwłaszcza ośmiu najważniejszych typów, które zawierają glukozy, fruktozy i mannozy,maja wpływ na szybszy mechanizm naprawy tkanek oraz zmniejszają podatność do infekcji i uszkodzenia tkanek.

Wzrost zachorowań na przewlekłe choroby autoimmunologiczne i choroby zwyrodnieniowe wśród dzieci powinno być sygnałem do dodatkowego zwiększenia odporności systemu poprzez dodawanie odpowiednich suplementów do pokarmów które codziennie spożywają.

Wiele poważnych schorzeń, jak astma, cukrzyca, rak, ADHD osiągnęły rozmiary epidemii w ostatnich latach. Aktualne dane sugerują, że te choroby występują z nieprawidłowego odżywiania, jak również zmniejsza się ilość pojedynczych komórek do komunikowania się miedzy sobą.

Ciekawe artykuły o modzie:

dlaczego-potrzebujemy-cukrow-prostych-glyconutrients-by-zachowac-zdrowie

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Czy leczenie może nas uzależnić?

    Czy leczenie może nas uzależnić?

    Kiedy to popadamy w różnego rodzaju choroby jak przeziębienie, grypa, depresja, a nawet nerwica czy bóle stawów sięgamy po opinię lekarzy, którzy to później wypisują nam recepty leków. Lecz często podczas ich stosowania wprowadzają nas one w stan pewnego ukojenia, fazy lub omamów i to dzięki takim działaniom czujemy się lepiej i chcemy brać coraz

  • Jak wyleczyć się z przeziębienia?

    Jak wyleczyć się z przeziębienia?

    Każdy z nas biega do lekarza czasem z tak błahymi sprawami, jak przeziębienie, ból brzucha, czy też innego rodzaju, lecz często zabieramy, wtedy cenny czas specjalisty jak i osób chorych, które rzeczywiście potrzebują natychmiastowej pomocy. W dodatku podczas stania w poczekalni zarażamy się jeszcze większą ilością bakterii od innych osób poprzez wdychanie i wydychanie tego