|  | 

Zdrowie i Medycyna

Dieta kopenhadzka

Dieta kopenhaska od pewnego czasu napawa się wybitnie znaczącym zamiłowaniem wśród osób, które marzą o szczupłej oraz urodziwej sylwetce. I chociaż ta kuracja odchudzająca ma zarówno sympatyków, jak oraz przeciwników, to jednak coraz częściej podkreślane są jej zalety. Jedną z najogromniejszych korzyści, oczywiście prócz utraty zbędnych kilogramów, jest też redukcja cellulitu.
Dieta kopenhaska jest dietą dość drastyczną, ale to oczywiście dzięki temu pozwala na osiągnięcie wymarzonej sylwetki w relatywnie krótkim odcinku czasu. Pełna terapia trwa zaledwie dwa tygodnie, a w tym czasie wolno strwonić od kilku do nawet kilkunastu zbędnych kilogramów.
Dieta kopenhadzka cieszy się niemniej jednak zainteresowaniem także z tego powodu, iż zezwala na redukowanie niepożądanej skórki pomarańczowej. Jak zapewne powszechnie wiadomo, z cellulitem walczy znaczna liczba kobiet w różnym wieku. Dieta kopenhaska pozwala więc nie tylko na gubienie kalorii, ale również na ograniczenie cellulitu, to naturalnie dzięki czemu skóra staje się bardziej jędrna oraz zdrowa.
Aby odnieść bardzo dobre rezultaty z diety kopenhaskiej, należałoby również po zakończeniu terapii pomyśleć o przemianie uprzednich nawyków żywieniowych. Dieta z niską zawartością tłuszczu w połączeniu z aktywnością fizyczną na pewno zezwoli nam już na zawsze napełniać się szczupłą posturą. Wedle dietetyków dieta kopenhaska jest dietą o małej zawartości kalorii oraz węglowodanów, z tego w związku z tym względu nie powinna być ona stosowana przez osoby prowadzące aktywny tryb życia czy pracujące fizycznie. Jeżeli sport jest naszą profesjonalną manią, ale fantazjujemy o osiągnięciu szczupłej sylwetki, wtedy na czas przejścia na dietę kopenhaską, powinniśmy zrezygnować z działalności fizycznej.

Ciekawe artykuły o modzie:

dieta-kopenhadzka

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Czy leczenie może nas uzależnić?

    Czy leczenie może nas uzależnić?

    Kiedy to popadamy w różnego rodzaju choroby jak przeziębienie, grypa, depresja, a nawet nerwica czy bóle stawów sięgamy po opinię lekarzy, którzy to później wypisują nam recepty leków. Lecz często podczas ich stosowania wprowadzają nas one w stan pewnego ukojenia, fazy lub omamów i to dzięki takim działaniom czujemy się lepiej i chcemy brać coraz

  • Jak wyleczyć się z przeziębienia?

    Jak wyleczyć się z przeziębienia?

    Każdy z nas biega do lekarza czasem z tak błahymi sprawami, jak przeziębienie, ból brzucha, czy też innego rodzaju, lecz często zabieramy, wtedy cenny czas specjalisty jak i osób chorych, które rzeczywiście potrzebują natychmiastowej pomocy. W dodatku podczas stania w poczekalni zarażamy się jeszcze większą ilością bakterii od innych osób poprzez wdychanie i wydychanie tego