|  | 

Zdrowie i Medycyna

Detoksykacja ksenobiotyków

Detoksykacja ksenobiotyków
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Czy przeprowadzenie detoksykacji alkoholowej jest bezpieczne?

Pewnie wielu z nas zdarzyło się, że na jakiejkolwiek imprezie z przyjaciółmi lub znajomymi wypiliśmy trochę za dużo alkoholu.

Skutkiem tego jest obniżona sprawność organizmu podczas kolejnego dnia po imprezie. Na całe szczęście istnieją skuteczne metody, aby pozbyć się tych dolegliwości i jednocześnie przywrócić w organizmie właściwą gospodarkę elektrolitową.

Mowa tutaj oczywiście o detoksykacji alkoholowej, którą możemy przeprowadzić we własnym domu. Nasuwa się jednak pytanie czy taka naturalna detoksykacja alkoholowa jest bezpieczna? Odpowiedź brzmi – oczywiście, że TAK!

Mało tego – możemy być pewni, że nasz organizm podziękuje nam za to, że pomagamy się mu pozbyć szkodliwych toksyn, które wytwarzane są przez alkohol. Jak powszechnie wiadomo każda dawka alkoholu ma negatywny wpływ na nasz organizm. Nie ma tak zwanej „bezpiecznej dawki”. Kuracja polega na odpowiednim nawodnieniu organizmu oraz wyposażenie go w potrzebne do regeneracji elektrolity, tak by ten mógł odzyskać właściwą sprawność.

Ciekawe artykuły o modzie:

detoksykacja-ksenobiotykow

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Czy leczenie może nas uzależnić?

    Czy leczenie może nas uzależnić?

    Kiedy to popadamy w różnego rodzaju choroby jak przeziębienie, grypa, depresja, a nawet nerwica czy bóle stawów sięgamy po opinię lekarzy, którzy to później wypisują nam recepty leków. Lecz często podczas ich stosowania wprowadzają nas one w stan pewnego ukojenia, fazy lub omamów i to dzięki takim działaniom czujemy się lepiej i chcemy brać coraz

  • Jak wyleczyć się z przeziębienia?

    Jak wyleczyć się z przeziębienia?

    Każdy z nas biega do lekarza czasem z tak błahymi sprawami, jak przeziębienie, ból brzucha, czy też innego rodzaju, lecz często zabieramy, wtedy cenny czas specjalisty jak i osób chorych, które rzeczywiście potrzebują natychmiastowej pomocy. W dodatku podczas stania w poczekalni zarażamy się jeszcze większą ilością bakterii od innych osób poprzez wdychanie i wydychanie tego