|  | 

Styl, moda, uroda

Depilacja laserowa

Depilacja laserowa – jako pomocna dłoń przychodzi zaawansowana i najnowocześniejsza technologia laserowa

Golenie, wyrywanie, wosk i depilatory dają tylko tymczasowy rezultat. Te metody są niewygodne, drażniące i dają tylko krótkotrwałe rezultaty. Ale co zrobić żeby efekt gładkiej skóry pozostał ?
Tu z pomocą przychodzi zaawansowana nowoczesna technologia – depilacja laserowa. Polepszyła ona znacząco komfort i efektywność zabiegów związanych z rozwiązywaniem problemu niechcianych włosów.
Zanim zdecydujesz się na skorzystanie z laseroterapii, poszukaj dobrego, doświadczonego lekarza. Użycie lasera jest metodą mało inwazyjną, ale przynoszącą efekty porównywalne z ingerującym w ludzkie ciało ostrym skalpelem. Posługiwanie się laserem bez szkody dla ciebie wymaga od lekarza precyzji.
Na wiosnę laser wykorzystywany jest głównie do usuwania zbędnego owłosienia na nogach, rękach, pod nosem, pachami i w okolicach bikini. Na urlop nie trzeba już wtedy zabierać ze sobą pianki do golenia, maszynek, depilatora, pęsety, wosku i balsamu po depilacji. Po kilku seansach skóra w depilowanych miejscach jest bardzo delikatna, a kobieta może cieszyć się tą delikatnością i brakiem włosków nawet do dwóch lat.
Promień lasera niszczy naczynia krwionośne odżywiające macierz włosa – mieszek obumiera, włos już nie rośnie. Można usunąć tylko włosy w fazie wzrostu, bo wtedy całe zawierają melaninę chłonącą światło lasera, a brodawka wokół mieszka jest dobrze unaczyniona. Zabieg powtarza się, by zniszczyć włosy, które poprzednio były w fazie uśpienia. Czas wzrostu jest różny zależnie od części ciała, dlatego robi się 5-10 zabiegów co 4-6, a nawet 10-12 tygodni.

Ciekawe artykuły o modzie:

depilacja-laserowa

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Łóżko dwuosobowe do małej sypialni

    Łóżko dwuosobowe do małej sypialni

    Sypialnia to najbardziej intymne miejsce w każdym mieszkaniu oraz domu. To tu spędzamy czas z partnerem lub partnerką, zasypiamy oraz ładujemy akumulatory na każdy kolejny dzień. Jednocześnie sypialnia należy do jednych z najmniejszych przestrzeni, ponieważ uznaje się, że to pomieszczenie, w którym przede wszystkim powinniśmy w komfortowych warunkach spać, a nie przebywać przez znaczną część

  • Przewaga sylwetki

    Przewaga sylwetki

    Ostatnio mam fazę na ubrania architektoniczne. Idea zmieniania sylwetki w rzeźbę bardzo mnie pociąga. Niestety takie eksperymenty 'zwyczajnie' dobrze wyglądają tylko na dziewczynach o figurze modelki, a ja mam jeszcze za mało pewności siebie, by pasowało to do mnie bez względu na wszystko (przypadek Anny Piaggi). Pozostaje mi tylko marzyć o stylizowaniu sesji, w której