|  | 

Hobby i Rozrywka

Czy Joanna Krupa planuje rozwód

Czy Joanna Krupa planuje rozwód

Niedawno zamrażała jajeczka, żeby móc mieć dzieci w późniejszym wieku, a teraz okazuje się, że jej małżeństwu grozi kryzys! Joanna Krupa została niedawno przyłapana na spotkaniu z innym, niż mąż mężczyzną. Ponoć był to bardzo romantyczny obiad. Wcześnie wyprowadziła się od męża twierdząc, że ten ją zdradza. Tymczasem ona także nie była święta. Szybko okazało się, że mężczyzna, z którym się spotkała, to jej były chłopak sprzed wielu lat. Wprawdzie celebrytka tłumaczy to spotkanie interesami i nowym programie, w którym Krupa ma wystąpić, ale nie koniecznie to musi być prawda. Być może Krupa chce się w ten sposób odgryźć na partnerze, który zamieścił w Internecie sporo zdjęć z pięknymi, półnagimi modelkami. Jednak w gronie osób, które znają Joannę, sugeruje się, że może to być coś więcej niż tylko spotkanie w interesach lub chęć zemsty na mężu. Krupa wygląda na bardzo zainteresowaną powrotem do starej znajomości. Znając chęć Krupy dzielenia się tajemnicami swojego życia z innymi, zapewne niedługo ta zagadka się wyjaśni. Podsumowując wszystko wydaje się nam, że małżeństwa Krupy raczej się uratować nie da. Związek z producentem telewizyjnym może być bardzo dobrym wyjściem. Przy okazji może się zemścić na niewiernym mężu. Ciekawe tylko, kiedy Joanna zdecyduje się podzielić tymi informacjami z innymi. Będziemy niecierpliwie śledzić jej profil internetowy, bo wcześniej czy później, ale raczej wcześniej, taka informacja się pojawi. Stawiamy, że może to być świąteczna wieść, bo to bardzo świetny termin na to.

Ciekawe artykuły o modzie:

czy-joanna-krupa-planuje-rozwod

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Anna Samusiorek

    Anna Samusiorek

    Anna Samusiorek Obecnie wiele jest gwiazd które mniej lub bardziej bronią swojego życia prywatnego. Jednak p. Anna Samusiorek do nich nie należy. To co odegrało się jakiś czas temu woła o pomstę do nieba. Na oczach mediów kłóciła się z mężem o córkę. Przerażający jest fakt, że w tej wojnie tak naprawdę ucierpiało niewinne dziecko.

  • Małgorzata Kożuchowska mamą!

    Małgorzata Kożuchowska mamą!

    Małgorzata Kożuchowska mamą! W ostatnim czasie ogromna liczba gwiazd i gwiazdeczek zdecydowała się na potomstwo. Widać to szczególnie p tak zwanych czerwonych dywanach, gdzie każda z radością prezentuje swoje ciążowe krągłości. Nie od dziś wiadomo, że p. Małgorzata Kożuchowska przez wiele lat starała się o dziecko, jednak bezskutecznie. Dlatego z chwilą gdy dowiedziała się o