|  | 

Uroda

Cienie do powiek

Cienie do powiek
Dobrze wykonany makijaż jest podstawą dobrego samopoczucia, w każdej sytuacji. Robiąc makijaż nie należy zapominać o oczach, które pięknie wyeksponowane są podstawa pięknego wyglądu i świeżości. Dlatego też, tak istotną sprawą przy robieniu makijażu odgrywają cienie do powiek. Na rynku dostępne są różne rodzaje cieni do powiek. Różnią się one sypkością, czy wytrzymałością. Pamiętajmy jednak, że cienie do powiek w zależności od skóry powieki mogą utrzymywać się od kilku do kilkunastu godzin. Wybierając cienie do powiek należy zwrócić uwagę, szczególnie na składniki, które mogą ewentualnie uczulać i sprawiać, że oczy będą łzawić. Ceny cieni do powiek są bardzo zróżnicowane, wszystko uzależnione jest od producenta. Jednak nie zawsze sprawdza się zasada, że im droższy cień do powiek tym jest on lepszy. Najczęściej kupowanym cieniem do powiek jest cień w kamieniu. Zaletą tych cieni do powiek jest trwałość utrzymania się na powiece oraz łatwość nakładania, za pomocą specjalnej gąbeczki lub zwykłego pędzelka. Innym rodzajem cieni do powiek są cienie sypkie, które nakłada się palcem. Nieumiejętne nakładanie cienia sypkiego może spowodować , iż drobinki dostaną się do oka. Coraz modniejsze stają się cienie w kremie, ich aplikacja jest również bardzo łatwa. Cienie w kremie pięknie rozświetlają oko i nadają im blasku.

Ciekawe artykuły o modzie:

cienie-do-powiek

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Kompleksy kobiet

    Kompleksy kobiet

    Posiadając już wiedzę, że wszystkim gustom i smakom nie da rady dogodzić, My, kobiety konsumpcyjnej kultury zachodniej nadal pozostajemy nienasycone tą wiedzą. I im bardziej jesteśmy głodne, tym bardziej chcemy być szczupłe i doskonałe, tak jak koleżanka z filmiku powyżej. Widzicie same, zwyczajna dziewczyna, zapewne niewiele się różniąca od naszych odbić w lustrze o poranku.

  • Peelingiem na ratunek

    Peelingiem na ratunek

    Peelingiem na ratunek Oczywistym jest, że lato jest tą porą roku, podczas której spędzamy najwięcej czasu na świeżym powietrzu korzystając z pięknej, słonecznej pogody. I nikogo ten fakt nie dziwi. Jednak po okresie systematycznego wystawiania naszej skóry na promieniowanie słoneczne często obserwujemy pojawienie się nowych, drobnych zmarszczek, nasza skóra jest przesuszona, a u osób z