|  | 

Styl

Bransoletkowy „must have”

Bransoletkowy „must have”

Co jakiś czas pojawiają się modowe hity „must have” sezonu. Gdy jakiś produkt zyskuje dużą popularność, po jakimś czasie rynek odnotowuje ich prawdziwy wysyp.

Bransoletka ze sznurka ze srebrną zawieszką Srebrna bransoletka z koralikami beads

Tak było z popularnym modelem bransoletki sznurkowej. Została wypromowana przez polską markę Lilou i w krótkim czasie stała się prawdziwym hitem. Do sklepu ustawiały się kolejki, bo każdy chciał zawiązać na nadgarstku kolorowy sznurek z indywidualnie wygrawerowanym medalikiem. W prostocie tej bransoletki tkwi jej siła. I w cenie – jest ona bowiem stosunkowo tania, gdyż bazę stanowi sznurek, który jest zawiązany w taki sposób, że bransoletkę możemy z łatwością dopasować do każdej ręki. Płacimy w zasadzie jedynie za srebrny lub złoty medalik i wygrawerowanie wybranego napisu czy symbolu. Na początku medalik był okrągły, po jakimś czasie medaliki zaczęły przybierać również inne, nowe kształty serduszka, kwiatka, puzla, dziewczynki czy motyla. Medalików można nosić też kilka naraz, można je dokładać i dowolnie ze sobą zestawiać, można zmieniać kolory sznurka. Pojawiają się też stylizacje składające się z kilku bransoletek o różnych kolorach sznurka. Formuła przypomina trochę filozofię bransoletki modułowej, w jednej i drugiej stawiamy na spersonalizowaną bransoletkę, którą można dowolnie zmieniać w zależności od nastroju czy charakteru stylizacji.

Dzisiaj większość sklepów ma w swojej ofercie bransoletki ze sznurka z zawieszkami. Najpopularniejsze są srebrne, ale mamy też złote i w końcu te najtańsze metalowe. Swoją popularnością dorównują już bransoletkom modułowym, które są niekwestionowanym hitem ostatnich kilku sezonów i chyba wpisały się już na stałe w świat biżuterii. Te, w odróżnieniu od bransoletek typu „sznurek plus zawieszka” wymagają znacznie większych nakładów finansowych. Gdy po raz pierwszy pojawiły się na rynku, były osiągalne jedynie dla wąskiej grupy klientów, właśnie ze względu na swoją zawrotną cenę. Po pierwsze, w bransoletkach modułowych zużywa się dużo materiału. Najczęściej jest to metal szlachetny, a więc srebro czy złoto i to jest jeden powód. Kolejną rzeczą, która składa się na cenę jest marka. W dużej mierze płacimy tu za znaną światową markę. Ale nie każdy chce płacić za markę, a już mało kogo na to naprawdę stać.

Dzisiaj popularność bransoletek modułowych nie maleje. Teraz są już dostępne w wielu sklepach internetowych, gdzie wysokiej jakości beadsy i charmsy możemy już kupić w znacznie przystępniejszej cenie. Często możemy też liczyć na fachową pomoc i radę przy wyborze swojej indywidualnej bransoletki.

Ciekawe artykuły o modzie:

bransoletkowy-must-have

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Baw się kolorem – szminka

    Baw się kolorem – szminka

    Baw się kolorem – szminka Pełne usta są atutem każdej kobiety. Nie każda kobieta jednak ma uwodzicielskie usta. Nic trudnego aby to zmienić. Oczywiście nie chodzi o operacje plastyczne, czy innego rodzaju zabiegi. Mowa o odpowiednim dopasowaniu koloru szminki do naszej cery oraz umiejętne wyprofilowanie ust. Jeszcze nie tak dawno na modowych parkietach panowały usta

  • Na co zwrócić uwagę wybierając tusz do rzęs?

    Na co zwrócić uwagę wybierając tusz do rzęs?

    Na co zwrócić uwagę wybierając tusz do rzęs? Pięknie podkreślone oczy, nadają twarzy promiennego wyglądu. Aby jednak były piękne trzeba o nie zadbać i odpowiednio je pielęgnować. Dla podkreślenia uroczego wyglądu oka służy tusz do rzęs, który odpowiednio dobrany pozwoli na uzyskanie świetnych efektów. Wybierając tusz do rzęs warto jest odpowiednio dostosować go do swojego