|  | 

Hobby i Rozrywka

„Blue Force”

Blue Force to typowa gra przygodowa. Bohater w którego się wcielamy jest młodym policjantem. Przed laty zamordowano jego rodziców. Fabuła gry Blue Force oparta jest na zemście na sprawcach tego brutalnego czynu. Rozgrywka opiera się przede wszystkim na dwóch czynnościach. Naszym pierwszym zadaniem jest rozwiązanie zagadki morderstwa. W tym celu przesłuchujemy świadków i potencjalnych sprawców morderstwa, przeprowadzając z nimi odpowiednie rozmowy i czynności. Kolejną świetną sprawą jest to, że nadal jako policjant musimy wykonywać swoje podstawowe obowiązki: dawać mandaty, patrolować ulice, pilnować porządku. Gra oferuje nam dużą game rozrywek. Każdy prawdziwy miłośnik gier kryminalnych z pewnością ją pokocha.

Ciekawe artykuły o modzie:

blue-force

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Anna Samusiorek

    Anna Samusiorek

    Anna Samusiorek Obecnie wiele jest gwiazd które mniej lub bardziej bronią swojego życia prywatnego. Jednak p. Anna Samusiorek do nich nie należy. To co odegrało się jakiś czas temu woła o pomstę do nieba. Na oczach mediów kłóciła się z mężem o córkę. Przerażający jest fakt, że w tej wojnie tak naprawdę ucierpiało niewinne dziecko.

  • Małgorzata Kożuchowska mamą!

    Małgorzata Kożuchowska mamą!

    Małgorzata Kożuchowska mamą! W ostatnim czasie ogromna liczba gwiazd i gwiazdeczek zdecydowała się na potomstwo. Widać to szczególnie p tak zwanych czerwonych dywanach, gdzie każda z radością prezentuje swoje ciążowe krągłości. Nie od dziś wiadomo, że p. Małgorzata Kożuchowska przez wiele lat starała się o dziecko, jednak bezskutecznie. Dlatego z chwilą gdy dowiedziała się o