|  | 

Hobby i Rozrywka

Blog zabawa i nauka

Poszukiwanie informacji jest dzisiaj bardzo łatwe, ale nie znaczy to,że nie czyhają na nas pułapki. W czasach rozwiniętych technologii, musimy przede wszystkim czytać krytycznie, bo nie każda informacja, na którą natkniemy się w internecie jest wiarygodnym źródłem encyklopedycznej wiedzy. Dlatego też najlepszym rozwiązaniem jest korzystanie ze źródeł oficjalnych, jak renomowane słowniki, encyklopedie, czy oficjalne strony wydawnictw, instytutów naukowych, albo po prostu firm, o których szukamy informacji. Podobnie rzecz dotyczy dzieł sztuki, czy popkultury. Nie warto polegać na anonimowych komentarzach, które jak wiadomo z natury rzeczy są subiektywne i niemiarodajne.

Blog zabawa i nauka, to dla niektórych autorów jest po prostu źródło rozrywki więc jeśli nie wiemy nic o kompetencjach autora danego bloga, nie warto polegać na jego wiedzy. Podobnie jest z blogami obcojęzycznymi, musimy pamiętać,że może założyć je każdy i nie jest to gwarantem obiektywnej wiedzy. Na szczęście wiele jest renomowanych blogów, z których możemy korzystać bez obaw.

Ciekawe artykuły o modzie:

blog-zabawa-i-nauka

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Anna Samusiorek

    Anna Samusiorek

    Anna Samusiorek Obecnie wiele jest gwiazd które mniej lub bardziej bronią swojego życia prywatnego. Jednak p. Anna Samusiorek do nich nie należy. To co odegrało się jakiś czas temu woła o pomstę do nieba. Na oczach mediów kłóciła się z mężem o córkę. Przerażający jest fakt, że w tej wojnie tak naprawdę ucierpiało niewinne dziecko.

  • Małgorzata Kożuchowska mamą!

    Małgorzata Kożuchowska mamą!

    Małgorzata Kożuchowska mamą! W ostatnim czasie ogromna liczba gwiazd i gwiazdeczek zdecydowała się na potomstwo. Widać to szczególnie p tak zwanych czerwonych dywanach, gdzie każda z radością prezentuje swoje ciążowe krągłości. Nie od dziś wiadomo, że p. Małgorzata Kożuchowska przez wiele lat starała się o dziecko, jednak bezskutecznie. Dlatego z chwilą gdy dowiedziała się o