|  | 

Styl, moda, uroda

Balsam yves rocher opinie

Balsam yves rocher opinie
1 vote, 7.00 avg. rating (107% score)

Skóra twarzy najczęściej narażona jest na mróz, wiatr i słońce. Aby utrzymać jej zdrowy i piękny wygląd i nie dopuścić do powstania brzydkich nieraz zmian, powinniśmy o nią szczególnie dbać. Oczywiście zacząć należy od prawidłowej pielęgnacji. Pierwszym więc krokiem będzie sprawdzenie jakiego rodzaju mamy skórę, czy jest sucha, czy tłusta, a może mieszana. W zależności od tego wybierać będziemy kosmetyki. Bardzo ważne jest oczyszczanie i odpowiednie nawilżanie.
Równie mocno, jak o skórę twarzy, należy dbać o skórę całego ciała, jej pielęgnacja i nawilżanie jest niezmiernie ważne nie tylko w lecie, ale i w zimie.

Wśród kosmetyków, które mocno nawilżą bardzo suchą skórę, najlepszy będzie balsam Johnson. Jedwabista formuła sprawi, że wchłonie się on bardzo szybko pozostawiając skórę odżywioną i delikatnie pachnącą.
Działa przez 24 godziny i idealnie sprawdzi się na skórze, która jest narażona na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych. Jest wart naszego zainteresowania również ze względu na pozytywne opinie, z którymi możemy zapoznać się w internecie.

Ciekawe artykuły o modzie:

balsam-johnson-2

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Przewaga sylwetki

    Przewaga sylwetki

    Ostatnio mam fazę na ubrania architektoniczne. Idea zmieniania sylwetki w rzeźbę bardzo mnie pociąga. Niestety takie eksperymenty ‚zwyczajnie’ dobrze wyglądają tylko na dziewczynach o figurze modelki, a ja mam jeszcze za mało pewności siebie, by pasowało to do mnie bez względu na wszystko (przypadek Anny Piaggi). Pozostaje mi tylko marzyć o stylizowaniu sesji, w której

  • Eko-moda w Krakowie

    Eko-moda w Krakowie

    Z mailowego newslettera 2: W tym tygodniu w Krakowie odbędzie się Ekofashion Weekend. Początek już w piątek o godzinie 14.00 na Limanowskiego 5, gdzie prowadzone będą otwarte warsztaty z renowacji ubrań. Ekofashion Weekend zakończy się w sobotę o 18.00 pokazem Junk Fashion Show, na którym studenci pierwszego i drugiego roku SAPU zaprezentują kreacje z papieru