|  | 

Hobby i Rozrywka

ANNALIST

Zespół powstał w Warszawie w roku 1989 roku założony przez Roberta Strzednickiego, Krzysztofa Wawrzaka, Bartka Gołębnika i Artura Szolca. Na początku swojej działalności grali death metal, chociaż już wtedy widać było, że ujawniali aspiracje do dłuższych i bardziej zawiłych aranżacji. Właściwym ich debiutem był koncert, który dali pierwszego kwietnia 1992 roku a utwory, które wykonali miały już zupełnie charakter artrockowy..
Debiutancki album pt. MEMORIES ukazał się w roku 1993. W następnym roku w Polsce zagrał u boku Marillion. Drugi krążek pt. ARTEMIS został wydany w roku 1995 a cały rok następny koncertowali promując tę płytę wystąpili między innymi w warszawskim klubie Stodoła na I Festiwalu Rocka Progresywnego. Druga płyta nie zrobiła furory, gdyż nie wnosiła nic nowego (zawierała muzykę całkiem podobną do tej nagranej w pierwszym albumie). Grupa w sumie wydała cztery płyty:
1. MEMORIES (1994)
2. ARTEMIS (1995)
3. EON (1997)
4. TRIAL (2001).
Niektórzy uważali, że większej kariery Annalist nie zrobił także z powodu bardzo złego poziomu języka angielskiego wokalisty. Zespół przestał istnieć w roku 2003.

Ciekawe artykuły o modzie:

annalist

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Anna Samusiorek

    Anna Samusiorek

    Anna Samusiorek Obecnie wiele jest gwiazd które mniej lub bardziej bronią swojego życia prywatnego. Jednak p. Anna Samusiorek do nich nie należy. To co odegrało się jakiś czas temu woła o pomstę do nieba. Na oczach mediów kłóciła się z mężem o córkę. Przerażający jest fakt, że w tej wojnie tak naprawdę ucierpiało niewinne dziecko.

  • Małgorzata Kożuchowska mamą!

    Małgorzata Kożuchowska mamą!

    Małgorzata Kożuchowska mamą! W ostatnim czasie ogromna liczba gwiazd i gwiazdeczek zdecydowała się na potomstwo. Widać to szczególnie p tak zwanych czerwonych dywanach, gdzie każda z radością prezentuje swoje ciążowe krągłości. Nie od dziś wiadomo, że p. Małgorzata Kożuchowska przez wiele lat starała się o dziecko, jednak bezskutecznie. Dlatego z chwilą gdy dowiedziała się o