|  | 

Hobby i Rozrywka

ALBERT ROSENFIELD

Na początku roku 1995 roku powstał efemeryczny zespół, który nazwę swą zaczerpnął z popularnego serialu amerykańskiego ? Miasteczko Twin Peaks?, w którym jedną z postaci był agent FBI noszący takie nazwisko ( w nawiązaniu także do tego serialu nazwano drugi album zespołu -TWIN PIGS, który został wydany w 1997 roku). W skład zespołu wchodzili dwaj bracia Chrzanowscy, którzy, na co dzień byli gitarzystami basowymi ? Jacek w zespole Hey, a Marek w zespole Wilki, kolejny basista Wojciech Kuzyk (grający w grupach Kasi Kowalskiej i Urszuli) i Titus (z Acid Drinkers). Zespół nagrał materiał na płytę THE BEST OFF? każdy z muzyków sięgnął po inne instrumenty niż gitara basowa i płyta miała rzetelną, bez zbędnych popisów hardrockową muzykę. Teksty napisał Titus, a jedną piosenkę skomponowała Edyta Bartosiewicz. Płyta okazała się na tyle dobra, że zyskała nominację do nagrody Fryderyka w kategorii ?muzyka alternatywna- album roku?.
Albert Rozenfield dał jeszcze w 1996 roku dwa koncerty, a w marcu następnego roku miała trasę koncertową wraz z zespołem Hunter. Powstała jeszcze jedna płyta ?wspomniany album TWIN PIGS.

Ciekawe artykuły o modzie:

albert-rosenfield

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Anna Samusiorek

    Anna Samusiorek

    Anna Samusiorek Obecnie wiele jest gwiazd które mniej lub bardziej bronią swojego życia prywatnego. Jednak p. Anna Samusiorek do nich nie należy. To co odegrało się jakiś czas temu woła o pomstę do nieba. Na oczach mediów kłóciła się z mężem o córkę. Przerażający jest fakt, że w tej wojnie tak naprawdę ucierpiało niewinne dziecko.

  • Małgorzata Kożuchowska mamą!

    Małgorzata Kożuchowska mamą!

    Małgorzata Kożuchowska mamą! W ostatnim czasie ogromna liczba gwiazd i gwiazdeczek zdecydowała się na potomstwo. Widać to szczególnie p tak zwanych czerwonych dywanach, gdzie każda z radością prezentuje swoje ciążowe krągłości. Nie od dziś wiadomo, że p. Małgorzata Kożuchowska przez wiele lat starała się o dziecko, jednak bezskutecznie. Dlatego z chwilą gdy dowiedziała się o