|  | 

Hobby i Rozrywka

ALASTOR

W Kutnie w 1986 roku powstał zespół Alastor (imię greckiego bóstwa mszczącego się na mordercach). W skład grupy wchodzili Waldemar Osiecki, Mariusz Matuszewski, Sławomir Bryłka i Robert Stankiewicz. Alastor to prawdziwy weteran polskiej sceny thrash metalowej. Zakwalifikował się do festiwalu Metalomania w 1988 roku i wystąpił na nim jeszcze dwukrotnie. Alastor podpisał kontrakt na płytę z firmą Metal Mind Productions i album ?Syndroms Of The Cities? został wydany w wersji winylowej w roku 1989 (włoski Metalmaster) i w wersji kasetowej w 1990 roku. Album zawierał utwory w języku angielskim.
Alastor miał pecha do firmy, która nie wywiązała się z kontraktu i nagrany materiał na płytę ?Destiny? (w angielskiej i polskiej wersji językowej) nie doczekał się wydania. Od tej pory o zespole nie było słychać, chociaż dawał pojedyncze koncerty i nawet wydał minialbum ?Gerage ?92 ?Live Session?.
W 1993 roku wziął udział w konkursie na festiwalu w Jarocinie, gdzie jego utwór ?Może Ty, Może Ja? okazał się wielkim sukcesem i znalazł się na płycie ?Jarocin?93?. W nagrodę zespół nagrał materiał na następną płytę pt. ?Zło?, ale niestety firma nie dotrzymała słowa i następna płyta tego zespołu nie została wydana (ujrzała jednak światło dzienne, ale dopiero w połowie następnego roku i nie wzbudziła już zainteresowania).

Ciekawe artykuły o modzie:

alastor

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Anna Samusiorek

    Anna Samusiorek

    Anna Samusiorek Obecnie wiele jest gwiazd które mniej lub bardziej bronią swojego życia prywatnego. Jednak p. Anna Samusiorek do nich nie należy. To co odegrało się jakiś czas temu woła o pomstę do nieba. Na oczach mediów kłóciła się z mężem o córkę. Przerażający jest fakt, że w tej wojnie tak naprawdę ucierpiało niewinne dziecko.

  • Małgorzata Kożuchowska mamą!

    Małgorzata Kożuchowska mamą!

    Małgorzata Kożuchowska mamą! W ostatnim czasie ogromna liczba gwiazd i gwiazdeczek zdecydowała się na potomstwo. Widać to szczególnie p tak zwanych czerwonych dywanach, gdzie każda z radością prezentuje swoje ciążowe krągłości. Nie od dziś wiadomo, że p. Małgorzata Kożuchowska przez wiele lat starała się o dziecko, jednak bezskutecznie. Dlatego z chwilą gdy dowiedziała się o