|  | 

Hobby i Rozrywka

Aktorzy kupują ziemię na Mazurach

Aktorzy kupują ziemię na Mazurach

Mazury znowu zaczynają być modne. Coraz więcej aktorów szuka swojego miejsca na Mazurach. Najchętniej kupują stare chałupy do remontu. Niektórzy kupują ziemię i budują na niej domy, w których mieszkają głównie w czasie wakacji. Powstają całe osiedla aktorsko-celebryckie. Bardzo częstym dodatkiem do takiego letniego domu jest niewielki jachcik lub żaglówka. Niekoniecznie trzeba być żeglarzem, ale żaglówkę trzeba mieć. Ostatnio modna zrobiła się też Warmia, a to za sprawą naszego najlepszego napastnika Roberta Lewandowskiego, który wybudował sobie w tej krainie dom. Więc teraz inni też szukają tam ziemi, bo skoro tak znany człowiek tam się osiedlił, to na pewno warto też mieć tam posiadłość. Przy okazji zarabiają na tym obrotni ludzie, którzy wykupują ziemię, a potem odsprzedają ją ze znacznym zyskiem. To okazuje się być bardzo dobrym interesem, bo celebryci zapłacą spore pieniądze za możliwość osiedlenia się w modnym miejscu. Narzekają za to ci, którzy Mazury wybrali już dawno jako spokojne miejsce do życia. Mówią, że teraz stają się prawdziwym targowiskiem próżności. Stawiane domy są często bardzo brzydkie, ale za to wielkie i bardzo drogie. Znika cisza, pojawiają się częste głośne imprezy. Mazury zatracają przez to cały swój urok. Pytanie, co się stanie z tymi domami, gdy Mazury przestaną być modne i celebryci zaczną się wyprowadzać. Przecież niewiele osób będzie chciało kupić takie domy. A może jednak okaże się, że znajdą się na nie chętni? Zobaczymy. Na razie czekamy na kolejne informacje, kto kupił ziemię na Mazurach.

Ciekawe artykuły o modzie:

aktorzy-kupuja-ziemie-na-mazurach

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Anna Samusiorek

    Anna Samusiorek

    Anna Samusiorek Obecnie wiele jest gwiazd które mniej lub bardziej bronią swojego życia prywatnego. Jednak p. Anna Samusiorek do nich nie należy. To co odegrało się jakiś czas temu woła o pomstę do nieba. Na oczach mediów kłóciła się z mężem o córkę. Przerażający jest fakt, że w tej wojnie tak naprawdę ucierpiało niewinne dziecko.

  • Małgorzata Kożuchowska mamą!

    Małgorzata Kożuchowska mamą!

    Małgorzata Kożuchowska mamą! W ostatnim czasie ogromna liczba gwiazd i gwiazdeczek zdecydowała się na potomstwo. Widać to szczególnie p tak zwanych czerwonych dywanach, gdzie każda z radością prezentuje swoje ciążowe krągłości. Nie od dziś wiadomo, że p. Małgorzata Kożuchowska przez wiele lat starała się o dziecko, jednak bezskutecznie. Dlatego z chwilą gdy dowiedziała się o