|  | 

Hobby i Rozrywka

AGRESSIVA 69

Agressiva 69 to jeden z pierwszych w Polsce zespołów grających rocka industrialnego; powstał w 1989 roku w Krakowie założony przez Tomasza Grocholę i Jacka Tokarczyka. Już w następnym roku Agressiva 69 wyjechał na koncerty do Holandii. Koncerty miały miejsce w niedużych salach klubowych albo w fabrycznych nieużywanych do swoich pierwotnych celów halach. Pierwszym utworem nagranym przez muzyków z tego zespołu z pomocą grupy Trumets & Drums był ?Fast Food?, który znalazł się na płycie ?Fala 3 ? będącej składanką. Pierwszą samodzielną płytą zespołu był album:Deus Ex Machina? nagrany w 1992 roku a wydany rok później. Tuż po nagraniu tego albumu zespół wziął udział w festiwalu w Jarocinie. Do grupy dołączył wtedy Bogusław Pezda i Robert Tuta i już jako kwartet nagrali album ?Hammered By The Gods?.
W nagraniu drugiej płyty wzięła udział nieznana jeszcze wtedy Justyna Steczkowska.
Grupa nagrała siedem albumów studyjnych, cztery minialbumy i cztery single.
Zespół parał się także nagrywaniem ścieżek dźwiękowych do filmów.

Ciekawe artykuły o modzie:

agressiva-69

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Anna Samusiorek

    Anna Samusiorek

    Anna Samusiorek Obecnie wiele jest gwiazd które mniej lub bardziej bronią swojego życia prywatnego. Jednak p. Anna Samusiorek do nich nie należy. To co odegrało się jakiś czas temu woła o pomstę do nieba. Na oczach mediów kłóciła się z mężem o córkę. Przerażający jest fakt, że w tej wojnie tak naprawdę ucierpiało niewinne dziecko.

  • Małgorzata Kożuchowska mamą!

    Małgorzata Kożuchowska mamą!

    Małgorzata Kożuchowska mamą! W ostatnim czasie ogromna liczba gwiazd i gwiazdeczek zdecydowała się na potomstwo. Widać to szczególnie p tak zwanych czerwonych dywanach, gdzie każda z radością prezentuje swoje ciążowe krągłości. Nie od dziś wiadomo, że p. Małgorzata Kożuchowska przez wiele lat starała się o dziecko, jednak bezskutecznie. Dlatego z chwilą gdy dowiedziała się o